Sule
Jah
Tühista
Sulge aken salvestamata

ARVE E-MAILILE

Lihtne. Mugav. Kiire.

Telli
Dokumendid

Rakenduse sisu

Registreerime info seadmete kohta, mida kasutatakse meie  Telset Smart TV rakendusele juurdepääsuks. Antud info võimaldab kliendiseadmel teostada rakenduste uuendusi.
Samuti kogume unikaalseid identifikaatoreid – brauseri-, seadme tüübi-, operatsioonisüsteemi- ja rakenduse versiooninumbri info. Antud info on kättesaadav, kui kliendiseadmel on aktiivne rakendus Telset Smart TV ning on ühendus teenuse serveriga. Andmed kajastuvad ning salvestuvad hetkel, kui kliendi seade töötava rakendusega Telset Smart TV pöördub meie süsteemi serverisse.

Android operatsiooni süsteemiga seadmed Google rakendustega on pidevalt ühenduses Goofgle serveritega ning edastavad vajaliku seadme info rakenduste tööks. Sellised andmed sisaldavad: seadme tüüp, seadme UUID, küpsised, seansi ja rakenduse konto, reklaami ID (Android 13+). Kogume teavet selle kohta, milliseid toiminguid klient Telset Smart TV rakenduses teeb. See võimaldab kasutada mitmesuguseid kasulikke funktsioone, näiteks taasedastamise jätkamine kohast, kus klient pani pildi pausile või katkestas vaatamise. Selline teave hõlmab infot saate kohta ning ajalised märked.

Juurdepääs sisule ja serveritele toimub kasutades HTTP ja HTTPS protokolle. Me ei kogu ega edasta andmeid HTTP-protokolli kaudu, selleks kasutame ainult krüpteeritud kanalit HTTPS-i. Vaikimisi võtab rakendus meie serveriga ühendust HTTP-protokolli kaudu ja server suunab kõik päringud ümber HTTPS-ile – Permanent 301.
 
Asukoht

Kogume teavet teie asukoha kohta, kuid ainult Riigi ja IP aadressi tasemel. Teave on vajalik vastavuses sisu litsentsilepingutega avada või blokeerida kindel TV kanal rakenduse kasutamisel. Määrame teie asukoha teatud täpsusega, võttes arvesse järgmisi tegureid:
  • IP-aadress
Andmetüübi teave asukoha kohta, mida me kogume, ja nende säilitamise kestus ei sõltu teie seadme ja konto seadetest. Videovoogudele juurdepääsuks on vaja asukohaandmeid. Kasutame teie asukohaandmeid ainult Telset Smart TV rakenduse korrektseks tööks ja ainult siis, kui rakendus on aktiivne.
 
Reklaam, Reklaami ID

Me ei kogu andmeid reklaamimise jaoks. Meie Telset Smart TV rakendus ei kasuta reklaamiteenuseid. Reklaami pole.
Meie rakendus kasutab reklaami ID ainult veameeldetuletuse keelamiseks (Android 13+).
 
Isikuandmete eemaldamine

Klient saab ise hallata salvestatud isikuandmeid tema kohta rakenduses Telset Smart TV. Andmeid saab kustutada seadmes, valides „Seaded“ -> „Rakendused“ -> „Telset Smart TV“ -> „Tühjenda vahemälu“.
Meie serverid säilitavad kogutud andmeid seni, kuni klient kasutab Telset Smart TV rakendust.
 
Andmed

Kasutame andmete vastuvõtmiseks ja salvestamiseks erinevaid tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid, kohalikku salvestusruumi, brauseri veebimälu või rakenduste vahemälu, andmebaase ja serveri logisid.
 
 
Info +372 635 6535
callsNotTarify
Tehniline tugi +372 7100 200
callsNotTarify
Küsimuste korral, palume kirjutada meile
est