Close
Yes
Cancel
Close window without saving

Invoice on E-mail

Simply. Easy. Fast.

to order

 

 

Telset Smart TV abil on lihtne reisida mööda mandreid,sukelduda spordi ja muusika, salapära ja müstika, teadusavastuste ja poliitika maailma.


HD-formaat lisab meelelahutust ülekannetele, toob teie ellu täiendavaid värve
Telset Smart TV on IP põhine televisioon (IPTV) - see on kõrge pildi ja heli kvaliteet ning suur valik eesti, vene ja välismaa telekanaleid.
Telset SmartTV-d saab kasutada eraldiseisva digisedmega, Samsung Smart televiisorite (op.süsteem Tizen. Aastal 2016 või hiljem toodetud mudelid, mis kasutavad Tizen 4 või uuemat tarkvara.) APP-ga, LG Smart televiisorite (op.süsteem WeBos) APP-ga ning kõikidel Android operatsiooni süsteemiga Smart  televiisoritel ja seadmetel (Android versioon üle 6.0) APP-ga Google Play marketist.

Eelised:
  • Teil ei ole vajadust otsida telekava paberkandjal vaid saate mõne nupule vajutusega kätte Teile vajaliku telekanali saatekava Teile sobivas keeles oma teleri ekraanil. Telekava on kättesaadav kuni 5-ks päevaks. Keele valik sõltub televiisori või digiseadme menüü keele vaikust.
    Võimalus kasutada järelvaatamise teenust, sõltuvalt kanalist ning autoriõigustest  2 kuni 7 päeva.
  • Järelvaatamise teenus on mugavus ning võimaldab Teil vaadata lemikksaateid, filme ja sarju Teile sobival ajal, ei pea tormama saate alguseks teleri ette. Võimalus peatada pilti ning vabal ajal jätkata vaatamist. Teenus töötab ainult aktiivse järelvaatamise teenusega ning kanalitel, mis on järele vaadatavad.
Telset Smart TV teenuse tingimused:
Teenus Telset SmartTV võimaldab ligipääsu operaatori  IPTV teenuse telekanalite vastuvõtuks Eesti territooriumil. Teenuse kasutamiseks on vajalik sõlmida toote-ja kliendileping (tingimused ja hinnakiri www.telset.ee/est). Omades operaatori (Telset) internetiteenust (alusühendust) kliendil on võimalus liituda kõikide IPTV pakutavate pakettidega, teise operaatori internetiühendusel on võimalik lliituda ainult OTT tehnoloogial baseeruva paketiga. Kliendiseadmete arv, mille vahendusel on Kliendil teenusega võimalik vaadata TV kanaleid, sõltub tellitud vaatajakohtade arvust, kuid mitte rohkem kui 3 ühe teenuslepinguga. IPTV võimaldab mitmeid interaktiivseid teenuseid, nt saadete järelvaatamist, videolaenutust teleri ekraanilt ja muu.

APP asendab IP-boksi. Teenuse kasutamiseks on vajalik interneti ühendus soovitatavalt kiirusega mitte vähem kui  3 Mbps. Nimetatud minimaalne internetiühenduse kiirus on piisav ühe SD resolutsiooniga kanali vaatamiseks ühe set-up boksiga/ televiisoriga. HD-resolutsiooniga kanali vaatamiseks on vajalik vähemalt 8-10 Mbit/s internetiühendus. Soovituslik internetiühenduse kiirus peab olema vähemalt 30 Mbps  juhul, kui internetti kasutatakse samal ajal mitmes seadmes ja Telseti IPTV teenuse tõrgeteta toimimiseks ühes seadmes. Telset garanteerib IPTV teenuse vaid Telseti poolt  heakskiidetud seadmega ja/või APP-idega Samsung, LG ja , Android TV-l.

    

Kuidas Telset Smart TV rakendus installida?

Kõigepealt IPTV teenuse kasutamiseks tuleb sõlmida kliendileping.   Teavita Meid teenuse aktiveerimise soovist helista 6356535 või saada päring  info@telset.ee

Veendu, et sinu Smart TV`s on olemas internetiühendus. Pole tähtis, kas globaalsele võrgule pääseb juurde traadita Interneti (Wi-Fi) kaudu või kaabli abil.

Nüüd peate minema Smart TV sisupoodi. Samsungi teleri kaubamärgi puhul nimetatakse «Samsung App», LG teleritel see on «LG Content Store», ning Android operatsiooni süsteemiga televiisoritel «Google Play» marketist. Seejärel minge jaotisse "Otsi". Sisestage otsinguribale rakenduse nimi «Telset Smart TV». See tuleks alla laadida. Allalaadimise kiirus sõltub teie Interneti-kiirusest.

Rakendus installitakse automaatselt. Jääb ainult programmi käivitamine, sisestage oma konto kasutajanimi ja parool,lepingu sõlmimisel väljastatud ja nautige vaatamist.

Information +372 635 6535
the call is not charged and is free
Technical Support +372 7100 200
the call is not charged and is free
Contact us if you have any questions.
eng