Sule
Jah
Tühista
Sulge aken salvestamata

ARVE E-MAILILE

Lihtne. Mugav. Kiire.

Telli


Kampaaniapakkumise "Sügispakkumine" tingimused
 1. AS-i Telset (edaspidi Telset) korraldab turunduskampaania nimetusega"Sügispakkumine“ (edaspidi Kampaania), millega kampaania raames saab klient võimaluse liituda televisiooni ja internetiga  soodushinnaga
 2. Kampaania kestab 01.08.2019 – 15.10.2019 (edaspidi Kampaaniaperiood).
 3. Kampaaniaperioodil liitudes pakettiga EXTRA (tehnilise võimaluse olemasolul) - kiirus kuni 100 Mbit/s ja Digi TV Põhipakettiga  kehtib Paketile soodushind 20,00 (kakskümmend) eurot kuus (hinnakirjajärgne kuutasu 26,00 eurot). Soodushinna kehtivus on 24 kuud liitumis kuupäevast.
 4. Peale soodushinna lõppemist rakendub teenusele täishind vastavalt kehtivale hinnakirjale.
 5. Kampaania "Sügispakkumine“  liitujatel saab soovi korral juurde tellida Telset TV (TV everywhere)0 €/kuu hinnaga(hinnakirjajärgne kuutasu 1,00 eurot). Soodushinna kehtivus on 12 kuu liitumise kuupäevast.
 6. Kampaaniapakkumine kehtib:
 • eraklientidele;
 • aadressidel, tehnilise võimaluse olemasolul.
 1. Kampaaniapakkumine kehtib uutele liitujatele või klientidele, kes käesoleval ajal kasutavad ühte AS Telset teenust(v.a. interneti teenus). Kliendid, kes ei ole kasutanud AS Telset interneti teenust märgitud aadressil viimase kolme kuu jooksul, v.a. kui kliendiks saab uus ruumi valdaja või rentija ja kes ei oma võlgnevust AS Telset´i ees.
 2. Kampaania soodustuse kehtivus lõppeb, kui:
 • Klient ei tasu õigeaegselt esitatud arved AS Telset´i teenuste eest.
 • Kliendi soovil leping peatatakse/lõpetatakse kampaania soodustuse perioodil.
 • Klient ei täida õigeaegselt lepingus ja selle lisades endale võetud kohustusi AS Telset ees.
 1. Soodushinnaga Paketi tellimine on võimalik meie kodulehel www.telset.ee või kliendiinfo telefonil 635 6535, e-posti teel info@telset.ee või külastades Telseti esindusi.
 2. Juhul, kui Klient vahetab Paketti Soodusperioodi jooksul, soodushind kaotab kehtivuse ning Paketile rakendub hinnakirjajärgne tasu.
 3. Juhul, kui Klient lõpetab Kampaania perioodil tellitud Paketi kasutamise, kuid soovib Soodus­perioodil uuesti Paketiga liituda, siis Paketile enam Soodushind ei kehti.
 4. Soodustus katkeb juhul kui Klient teenuse osutamise lepingut piirab või Kliendi teenuseid piiratakse vastavalt Üldtingimustes ettenähtud korrale.
 5. Soodustus katkeb teenuse osutamise lepingu piiramise/taasaktiveerimisel . Teenuse osutamise aadressi vahetamisel, tehnilise võimaluse olemasolul, kampaania soodustus jätkub.
 6. Kampaania raames liitunud Kliendid kinnitavad, et on tutvunud AS Telset üldtingimustega ning hinnakirjaga, mis on avaldatud Telseti kodulehel, ja on teadlikud, et Soodushind kehtib vaid tellitud Paketile. Teistele teenustele kehtib Telseti hinnakirjajärgne hind.
 7. Telsetil on õigus teha käesolevates kampaaniatingimustes muudatusi või täpsustusi teavitades sellest Klienti Telseti kodulehel.
 8. Telsetil on õigus katkestada Kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel.
 9. Kampaania kohta lisainfo Telseti esindustest, klienditeeninduse telefonilt 635 6535 või saates e-kirja aadressile info@telset.ee.

Osaleda

Info +372 635 6535
callsNotTarify
Tehniline tugi +372 7100 200
callsNotTarify
Küsimuste korral, palume kirjutada meile