Sule
Jah
Tühista
Sulge aken salvestamata

ARVE E-MAILILE

Lihtne. Mugav. Kiire.

Telli


Kampaaniapakkumise tingimused "100 MB – 10,50€"

 1. AS-i Telset (edaspidi Telset) korraldab turunduskampaania nimetusega "100 MB – 10,50€“ (edaspidi Kampaania), millega interneti pakett EXTRA (edaspidi Paketid, Pakett) on uuele liitujatele soodushinnaga. Kampaania kestab 01.12.2019 – 31.01.2020 (edaspidi Kampaaniaperiood). Kampaaniaperiood on pikendatud alates 03.02.2020 kuni 31.05.2020
 2. Kampaaniaperioodil liitudes pakettiga Extra (optilise kaabli ühendus) - kiirus kuni 100 Mbit/s  kehtib Paketile soodushind 10,50 eurot kuus (hinnakirjajärgne kuutasu 21,00 eurot). Soodushinna kehtivus  on 12 kuud liitumis kuupäevast.
 3. Peale soodushinna lõppemist rakendub teenusele täishind vastavalt kehtivale hinnakirjale.
 4. Kampaaniapakkumine kehtib:
  ● korterelamu eraklientidele;
  ● aadressidel, tehnilise võimaluse olemasolul.
 5. Kampaaniapakkumine kehtib uutele liitujatele või klientidele, kes käesoleval ajal kasutavad ühte AS Telset teenust(v.a. interneti teenus). Kliendid, kes ei ole kasutanud AS Telset interneti teenust märgitud aadressil viimase kuue kuu jooksul, v.a. kui kliendiks saab uus ruumi valdaja või rentija ja kes ei oma võlgnevust AS Telset´i ees.
 6. Kampaania kehtivus lõpeb, kui:
  ● Klient ei tasu õigeaegselt esitatud arved AS Telset´i teenuste eest.
  ● Kliendi soovil leping peatatakse/lõpetatakse kampaania soodustuse perioodil.
  ● Klient ei täida õigeaegselt lepingus ja selle lisades endale võetud kohustusi AS Telset ees.
 7. Soodushinnaga Paketi tellimine on võimalik meie kodulehel www.telset.ee või kliendiinfo telefonil 635 6535, e-posti teel info@telset.ee või külastades Telseti esindusi.
 8. Juhul, kui Klient vahetab Paketti Soodusperioodi jooksul, soodushind kaotab kehtivuse ning Paketile rakendub hinnakirjajärgne tasu.
 9. Juhul, kui Klient lõpetab Kampaania perioodil tellitud Paketi kasutamise, kuid soovib Soodus­perioodil uuesti Paketiga liituda, siis Paketile enam Soodushind ei kehti.
 10. Soodustus katkeb juhul kui Klient teenuse osutamise lepingut piirab või Kliendi teenuseid piiratakse vastavalt Üldtingimustes ettenähtud korrale.
 11. Soodustus katkeb teenuse osutamise lepingu piiramise/taasaktiveerimisel . Teenuse osutamise aadressi vahetamisel, tehnilise võimaluse olemasolul, kampaania soodustus jätkub.
 12. Telsetil on õigus teha käesolevates kampaaniatingimustes muudatusi või täpsustusi teavitades sellest Klienti Telseti kodulehel.
 13. Telsetil on õigus katkestada Kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel.
 14. Kampaania kohta lisainfo Telseti esindustest, klienditeeninduse telefonilt 635 6535 või saates e-kirja aadressile info@telset.ee.

Tellida

Info +372 635 6535
callsNotTarify
Tehniline tugi +372 7100 200
callsNotTarify
Küsimuste korral, palume kirjutada meile